Fruiterra Preloader

Hakkımızda

1

Tadımda Gıda Sanayi A.Ş. / FRUITERRA

2005 yılında Salihli Organize Sanayi Bölgesinde Zumdieck Konserve Dondurulmuş Gıda A.Ş. adıyla başlattığımız verimli Anadolu toprağının meyvelerini tüm lezzeti ve tazeliğiyle saklayıp bütün dünyaya ulaştırma yolculuğumuz 2021 yılından itibaren Tadımda Gıda Sanayi A.Ş. / FRUITERRA adıyla devam etmektedir. 

BRC, IFS, HACCP gibi kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerini titizlikle uygulayarak en iyi mandalina, greyfurt, portakal, kiraz, vişne, erik, üzüm ve biber konservelerinin üretimini ve ihracatını yaparak ülkemiz tarımsal ürünlerine katma değer sağlamakta tecrübemiz ve heyecanımız hep en üst seviyededir.

Güvenli gıda ile nesilleri yetiştirmenin bilinci ve gururuyla toplumumuza istihdam olanağı yaratan firmamızda etik kurallara uygun iş süreçlerimiz düzenli SMETA ve BSCI denetimleri ile tescillenmektedir. En önemli varlığının sahip olduğu insan kaynakları olduğunun bilincinde olup topluma katkı sağlayarak büyümeyi en önemli hedef olarak görüyor ve ihracat pazarındaki payımızı her geçen gün arttırmayı sorumluluğumuz ve görevimiz olarak biliyoruz.

2022 yılı itibarıyla yeni yatırımlarımızla konserve üretimimize dondurulmuş meyve sebze üretimini de ekleyerek dünya pazarına dondurulmuş gıda alanında da hizmet ediyor olacağımızı duyurmaktan gurur duyarız.